Українські військові встановили рекорд із танком Т-72

Українські військові встановили рекорд із танком Т-72

На Прикарпатті День Захисника України відзначили по спортивному. У містечку Коломия в розташуванні 10-ї гірсько-штурмової бригади відомі українські стронгмени, які є в кадровому резерві частини встановили одразу два рекорди України. Детальніше про це в ефірі Армія ФМ розповів Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

“На такий шалений і відчайдушний вчинок зголосилося чотири богатирі, капітаном команди якої був Володимир Пиндус – більш знаний, як найсильніша людина прикарпаття, учасник та призер багатьох силових змагань України.

Танк Т-72, вагою в 42 тони, чотири спортсмени потягнули ремнями на 3 метри 35 сантиметрів. За словами богатирів складність полягала в тому, що на відмінну від колісної техніки панцерника треба було в буквальному слові ривком зривати з місця, а це справа не з легких, адже це величезне навантаження на тіло. Тому хлопці готувались до встановлення рекорду заздалегідь і поставили собі за ціль – 3 метри. Тут вони навіть трохи більше потягнули бойову машину і таким чином представник Національного реєстру рекордів України вручив стронгменам сертифікат про встановлення рекорду нашої держави.

Чесно кажучи я шукав в інтернет подібні речі однак так і не знайшов аби хтось наважився на такий вчинок. У світі зафіксовано лише кілька спроб зрушити та потягнути бойову військову машину.

Після встановленого рекорду була друга спроба, проте вже тягнули троє атлетів і вони протягнули танк на півтори метри, також встановивши рекорд. Всі сертифікати отримала 10 гірсько-штурмова бригада, де проходять  службу в резерві силачі-рекордсмени.                                                                                               

Хлопці також заявили, що незабаром відважаться на встановлення нових та ще цікавіших рекордів», - розповів Ануфрієв.