Зараз в ефірі:

Уряд розширив повноваження Координаційного центру медичних служб Сил оборони

10.07.2024
Уряд розширив повноваження Координаційного центру медичних служб Сил оборони

Кабінет Міністрів України розширив повноваження Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб Сил оборони та закладів охорони здоров'я. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Значно розширено склад Координаційного центру, тепер до його діяльності залучатимуться представники структурних підрозділів з питань охорони здоров'я різних військових формувань. Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Центру покладено на Міністерство оборони.

Заступник міністра оборони Наталія Калмикова зазначила: «Міноборони є лідером трансформації сфери військової медицини у силах оборони та впровадження ключових реформ, направлених на збереження життя та здоров'я військовослужбовців. Сьогоднішнє рішення дозволить більш ефективно використовувати наші можливості для подальших якісних змін».

Відтепер Центр проводитиме аналіз потреб у засобах для медичної евакуації, радіоелектронної боротьби та дистанційно керованих апаратах для медичних потреб.

Згідно зі змінами до постанови Кабміну №412 від 11 травня 2017 року, Центр також забезпечуватиме координацію діяльності медичних служб Сил оборони та органів охорони здоров'я, спрямовану на надання домедичної допомоги. Окрім цього, орган сприятиме впровадженню сучасних технологій підготовки медичних працівників та осіб, які не мають медичної освіти.

Впроваджені зміни забезпечать ефективне функціонування Центру і створять умови для оперативного прийняття рішень посадовцями.

Фото: Міноборони України.

Матеріал підготував Андрій Вирва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток