Успіх залежить від дій кожного. Як армійці тренувались на Луганщині?

21.01.2020
Успіх залежить від дій кожного. Як армійці тренувались на Луганщині?

 На Луганщині мірялися силою мінометні, танкові та підрозділи протиповітряної оборони. Більше знає - наш кореспондент Владислав Назаркевич.

 

 

 

 

 

 

За словами військового кореспондента, свою майстерність демонстрували підрозділи оперативно-тактичного угруповання "Північ". Військові не тільки виконують бойові завдання в районі проведення операції об’єднаних сил, а й беруть участь у різноматіних навчаннях та тренуваннях.

Першими змагалися мінометники. Бойові обслуги бригад долали смугу перешкод та наводили міномети на цілі різними способами. Такі вправи покращують вишкіл мінометників, адже саме вони –  приходять на допомогу піхоті, коли противник застосовує свою зброю. У таких мінометних поєдинках бере гору найшвидший та найвлучніший. А переможницею змагань стала бойова обслуга однієї з десантно-штурмових бригад.

Підрозділи протиповітряної оборони захищають важливі об’єкти від удару з повітря. Протиповітряний бій відбувається блискавично. Тож переможцем стає той, хто хоч на мить випередить супротивника. Зенітний ракетний комплекс – зброя колективна. Успіх залежить від дій кожного. Тож щодня армійці запускають двигуни своїх "Ос" і відпрацьовують усі дії, окрім пуску ракет. Тренуються непомітно висуватися на позиції, наводитися на ціль, аби у відповідальний момент не схибити.

Один із найпотужніших компонентів угруповання -  танкові підрозділи. Минулого тижня свою боєздатність перевірили танкісти підрозділу однієї з механізованих бригад. Тепер – іншої. Головне завдання – дістатися вказаного району, якнайшвидше розгорнути гармату та навести на умовну ціль. Завершивши тренування, військовослужбовці повертаються до місць відведення важкого озброєння.

Попереду у воїнів угруповання – чимало навчань, запевняють у штабі. І проводять їх, аби наші захисники були добре тренованими і могли боронити рідну землю.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток