ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТР ЗУСТРІЛАСЯ ІЗ КОМАНДУВАННЯМ 128-ОЇ ОКРЕМОЇ ГІРСЬКО-ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ

15.03.2019
ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТР ЗУСТРІЛАСЯ ІЗ КОМАНДУВАННЯМ 128-ОЇ ОКРЕМОЇ ГІРСЬКО-ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ

У Мукачеві, в ході робочого візиту, віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із командуванням 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади та командувачем військ Оперативного командування «Захід» генералом-лейтенантом Олександром Павлюком. Які питання піднімали посадовці, та як розвиватиметься в майбутньому гірсько-штурмова підготовка знає наш кореспондент Олексій Мазурін.

На зустрічі, яка відбулася в штабі 128-ої бригади в Мукачеві, віце-прем`єр та військові посадовці детально та відверто говорили про сьогодення та майбутнє бойової гірсько-штурмової бригади. Говорили, як залучати до служби у гірській піхоті найвмотивованішу молодь, як використати закордонний досвід для популяризації служби на Закарпатті у молоді з інших областей.

Також на зустрічі обговорювалися плани покращення житлових і службових умов для контрактників, питання технічного забезпечення з’єднання, перспективи в галузі міжнародної військової співпраці. Віце-прем`єр-міністр також відвідала розташування бригади, поспілкувалася зі строковиками та контрактниками, які проходять тут службу. Як Іванна Климпуш-Цинцадзе розцінює результати свого візиту, прошу пряму мову:

Це зустріч, щоби зрозуміти краще потреби, які залишаються у наших Збройних Сил. Фінансово й управлінсько допомогти з боку уряду, підтримати, затвердити допомогу від партнерів з боку НАТО.

Одним з найважливіших питань, які обговорювалися на зустрічі стали майбутні плани створення на Закарпатті школи гірсько-піхотної підготовки. Цей новітній військовий навчальний заклад міститиме альпіністські комплекси різного типу, поля для стрільби із закритих позицій, гірські танкодроми, штурмові ділянки. Інструктори школи пройдуть спеціальну підготовку за Натівським стандартом у військових закладах Італії.

Приємною новиною для гірських піхотинців також є доручення Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка підвищити грошове забезпечення військовим гірсько-штурмових підрозділів. Тепер вони прирівнюються до десантно-штурмових військ, а грошове забезпечення збільшується на 23%.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток