ВІЙНА В СНІГОВИХ ЗАМЕТАХ АБО ЯК НА ПЕРЕДОВІЙ ДОЛАЮТЬ НЕГОДУ

10.01.2019
ВІЙНА В СНІГОВИХ ЗАМЕТАХ АБО ЯК НА ПЕРЕДОВІЙ ДОЛАЮТЬ НЕГОДУ

Про оперативну ситуацію на Маріупольському напрямку нам розповів військовий кореспондент Армія ФМ Владислав Назаркевич.

Декілька днів поспіль Маріуполь та околиці потерпали від рясних снігопадів. Утім такі погодні умови ніяк не вплинули на діяльність військовослужбовців, які беруть участь в операції обʼєднаних сил на цьому напрямку.

Усі важливі шляхи, або як військові називають їх неформально «дороги життя», були вчасно розчищені комунальниками, а в деяких місцях й самими військовими. Це дозволило бути впевненим, що у разі загострення ситуації вдасться вчасно перекинути додаткові сили і засоби, або евакуювати поранених і постраждалих. До речі, автомобілі медичної евакуації виконували пробні проїзди дорогами, аби переконатись, що існує безумовна можливість негайно доправити поранених до госпіталю без втрат дорогоцінних хвилин.

Щодо ситуації на передових позиціях, то й тут все під контролем. Сніг засипав ходи, окопи і траншеї. Тут вже захисники «на нулях» мусили самотужки швидко вирішувати цю проблему. Зараз усі фортифікаційні обʼєкти поблизу Широкиного у доброму стані. Нині снігопади змінились густими туманами, море поруч сприяє цьому. Тож оборонці позицій,  приділяють особливу увагу підходам до наших опорних пунктів.

Погода сприяє діяльності диверсійних груп бойовиків. Однак наші військові запевняють: вони добре облаштувалися, мають чимало «сюрпризів» для ворога та зібрали чимало інформації про позиції бойовиків. Тож знають куди завдати удару, щоб на довгий час відбити бажання чинити провокації.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток