Військові 92-ої бригади отримали нові квартири в новобудові

29.12.2018
Військові 92-ої бригади отримали нові квартири в новобудові

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що наступного року 92-а окрема механізована бригада стане першою в Україні, яка буде повністю забезпечена житлом. Про це 29 грудня Степан Полторак заявив під час вручення ордерів на 80 квартир у двох новозбудованих будинках військовослужбовцям 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

- Наступного року ми плануємо здати ще один будинок, побудувати ще один будинок для сержантського складу і завершити будівництво гуртожитків на 350 військовослужбовців, — зазначив Міністр оборони України.

Крім того, з 1 січня 2019 року почне діяти друга форма щодо забезпечення житлом військовослужбовців — забезпечення всіх охочих компенсацією за піднайом житла. Якщо раніше це були тільки офіцери, то зараз таку можливість матимуть також і контрактники. Процедура буде максимально спрощеною.

Вручаючи ордери на квартири в новозбудованих будинках, міністр оборони повідомив, що з метою максимального забезпечення житлом військовослужбовців Харківського гарнізону, оборонне відомство в цьому році закупило 101 квартиру. Це окрім тих, які сьогодні вручили військовослужбовцям 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток