Військове радіо "Армія FM" стало інформаційним партнером проекту "Невидимий батальйон"

14.07.2017
Військове радіо "Армія FM" стало інформаційним партнером проекту "Невидимий батальйон"

Питання ґендерної рівності, зокрема під час проходження служби, за останні кілька років активізувалося в українському суспільстві. За час війни жінки довели, що можуть служити і виконувати бойові завдання на рівні з чоловіками. Однак залишилося ще багато проблем і перешкод для жінок у війську, які необхідно подолати. Тоді почали з’являтися ініціативи та проекти на підтримку жінок на війні. Один з таких — «Невидимий батальйон»/ Invisible Battalion.

Проект присвячений правам жінок та ґендерній рівності в українському війську. Був створений у 2015 році Марією Берлінською — керівницею волонтерського «Центру підтримки аеророзвідки». Тоді в рамках проекту було проведене соціологічне дослідження та фотопроект про жінок в лавах Збройних сил України, який змусив суспільство заговорити про їх права.

У червні цього року проект «Невидимий батальйон» розпочав зйомки фільму за одноіменною назвою, який розповість про участь українських жінок у війні на Донбасі. Фільм презентують у жовтні. У ньому представлений погляд 9 жінок на війну – 6 героїнь та 3 режисерок. Фільм покажуть на національному телебаченні, а також на кінофестивалях.

Детальніше про фільм можна дізнатися, переслухавши розмову з однією з режисерок Світланою Ліщинською та однією з героїнь фільму Оленою Білозерською. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток