Військовий юрист: як отримати довідку МСЕК?

20.10.2017
Військовий юрист: як отримати довідку МСЕК?

Програму «Військовий юрист» підготувала Катерина Кадер спільно з Громадською організацією «Юридична сотня»

Довідка медико-соціальної експертної комісії — це документ, який засвідчує групу інвалідності та ступінь втрати працездатності. Така довідка потрібна для отримання одноразової грошової допомоги та , інших видів соціальних виплат, встановлених законом для військовослужбовців  в разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення ін-валідності .
Отже, для того, щоб отримати довідку, ми маєте:
 
1. При завершеннi стацiонарного лiкування у закладi охорони здоров’я обов’язково отримайте довiдку вiйськово-лiкарської комiсiї (ВЛК), виписний епiкриз, свiдоцтво про хворобу.
2. Після цього  у медротi вiйськової частини вiзьмiть направлення на МСЕК. У направленнi має обов’язково, бути вказаний строк служби (наприклад з 01.05.2014 - по теперiшнiй час)
3. У районнiй лiкарнi або мiсцевому воєнному госпiталi звернiться до профiльного лiкаря (травматолог, невропатолог тощо) з проханням скликати МСЕК
4. Після буде призначена дата засідання комісії, на якому вона видає довідку про призначення групи інвалідності та визначає відсоток втрати працездатності.
О сь в цьому моменті УВАГА! Для звiльнених з вiйськовоi служби направлення на МСЕК видає районний вiйськкомат.  Довідка МСЕК видається у трьох екземплярах: 1) для пенсійного фонду 2) для особистого зберігання 3) залишається в архівах МСЕК


 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток