Військовий юрист: як відкрити свій бізнес

01.10.2017
Військовий юрист: як відкрити свій бізнес

Програму «Військовий юрист» підготувала Катерина Кадер спільно з Громадською організацією «Юридична сотня»

Документи зібрав, коли ж я отримаю гроші на відкриття власної справи?
 
А ми і розкажемо. Для початку, через місяць після реєстрації в центрі зайнятості, необхідно подати заяву для отримання грошей на відкриття бізнесу. Але не все так просто. Заяву ви можете подати, якщо вам вдалося знайти офіційну роботу через службу зайнятості.
 
До заяви додається детальний бізнес-план. У центрі зайнятості можна отримати зразок заяви та приклади бізнес-планів. Подані вами документи розглядає комісія з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
 
Рішення приймає директор центру зайнятості з урахуванням висновків комісії протягом 10 робочих днів після подання учасником АТО усіх необхідних документів.
Якщо ж вам говорять “так”, то терміново йдіть реєструвати ФОП — фізична особа підприємець та несіть ці документи до Центру зайнятості.
 
І навіть це ще не означає, що допомогу ви отримаєте, бо комісія остаточне рішення приймає протягом 14 днів після реєстрації ФОПа. Право на виплату допомоги втрачається, якщо протягом 30 календарних днів після прийняття рішення особа не пройшла державну реєстрацію без поважних причин.
 
Поважними причинами визнається: 1) хвороба громадянина; 2) смерть членів його сім’ї та родичів; 3) догляд за хворою дитиною віком до 14 років; 4) відвідування закладів охорони здоров’я, судових та правоохоронних органів, військових комісаріатів; 5) інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють реєстрацію, що підтверджується відповідними документами. Перерахунок належної до виплати суми коштів допомоги по безробіттю здійснюється на особовий рахунок безробітного протягом 30 календарних днів з дня подання заяви про надання допомоги та бізнес-плану.
 
Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно цієї теми, телефонуйте на "гарячу лінію" ГО "Юридична сотня": 0800-308-100
 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток