Військовий юрист: як взяти гроші на власний бізнес

24.09.2017
Військовий юрист: як взяти гроші на власний бізнес

Програму «Військовий юрист» підготувала Катерина Кадер спільно з Громадською організацією «Юридична сотня»

Як отримати допомогу від держави на відкриття власної справи?
Повернулися з війни і не знаєте чим себе зайняти? Тоді наступна інформація для вас!
 
Щоб отримати допомогу з держбюджету на відкриття бізнесу потрібно мати УВАГА! статус безробітнього.
Для цього необхідно стати на облік у службі зайнятості незалежно від місця реєстрації. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, ідентифікаційного коду, трудової книжки чи іншого документу, що підтверджує період зайнятості, а також військового квитка, диплому або іншого документу про освіту.
Окрім можливості отримати фінанси на власний бізнес, перевагою реєстрації в якості безробітного є можливість отримувати щомісячну допомогу по безробіттю.
 
 Крім того, саме від розміру щомісячної допомоги по безробіттю залежить сума виплати на організацію власного бізнесу.
Ну а далі поговоримо про ( щось з фільму типу ГРОШІ, БАБЛО) Розмір допомоги на відкриття бізнесу по еквіваленту дорівнює сумі щомісячної виплати по безробіттю. Наприклад, якщо учасник АТО перебував на обліку як безробітній протягом 1 місяця і за цей період отримав виплату по безробіттю, то допомога на відкриття власної справи дорівнюватиме сумі, яку б він мав би отримати протягом наступних 11 місяців безробіття.
 
Як визначає військовий юрист, не всі отримують однакову грошову допомогу по безробіттю. На це впливають такі чинники, як страховий стаж, підстави звільнення та розміру зарплати,яку ви отримували на попередньому місці роботи. Насправді все просто: чим більше грошей отримував колишній військовослужбовець – тим більший розмір допомоги по безробіттю, а відповідно, й одноразової виплати.
Наприклад, у 2014-2015 роках, грошове забезпечення солдата, який служив в АТО, становило близько 5500 грн, а його страховий стаж менше 2 років. В разі, якщо після звільнення зі служби солдат вирішив відкрити власне кафе, то розмір одноразової допомоги на відкриття власної справи становитиме приблизно 33 000 грн. Чи достатньо буде цих коштів на відкриття власного бізнесу? Очевидно, що ні. Проте все у ваших руках!
 
Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно цієї теми, телефонуйте на "гарячу лінію" ГО "Юридична сотня": 0800-308-100
 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток