Військовий юрист: пільги на комунальні послуги

23.09.2017
Військовий юрист: пільги на комунальні послуги

Пільга надається на газ, електроенергію, опалення, квартплату та інші комунальні послуги. Розміри пільги: Учасникам бойових дій -75%,  інвалідам війни -100% Членам сім'ї загиблого -50%
А тут важливий момент:
Пільга надається на 21  кв.м. площі на кожну особу, яка має право на знижку та постійно проживає у житловому приміщенні. При наявності сім'ї, пільга розповсюджується на додаткові 10,5 кв.м. Тобто загальна площа, на яку росповсюджується пільга - 31,5 кВ.метри.
 
Пільги надаються не в залежності від форми власності та виду житла. За рішенням органів місцевої влади учасникам АТО можуть надаватися додаткові знижки на оплату комунальних послуг.
За додатковою інформацією потрібно звертатися безпосередньо до сільських, міських, обласних, районних рад за місцем проживання.
І на останок, у разі оформлення пільги за фактичним місцем проживання подається довідка про ненадання пільги за місцем реєстрації.
 
Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно цієї теми, телефонуйте на "гарячу лінію" ГО "Юридична сотня": 0800-308-100

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток