Військовий журналіст Віталій Панчишин про початок навчань See Breeze-2018

10.07.2018
Військовий журналіст Віталій Панчишин про початок навчань See Breeze-2018

В Одесі стартували міжнародні військові навчання See Breeze-2018. У маневрах беруть участь 19 країн. Вони триватимуть до 21 липня у північно-західній частині Чорно моря. Детальніше про навчання розповість військовий журналіст Віталій Панчишин.

 

 

Сьогодні розпочинається водолазна компонента міжнародних навчань. У цій водолазній компоненті беруть участь військові з Великобританії, Канади, Грузії та України.

Водолазна компонента включатиме у себе кілька важливих елементів, які використовує НАТО у своїх ВМС. Перш за все, пошук і знешкодження вибухонебезпечних предметів в акваторії Одеського порту. І різні специфічні завдання на зовнішньому рейді Одеси. Це буде наступного тижня під час практичної фази міжнародних навчань, що відбуватиметься в режимі вільної гри. Це раптові військові розпорядження, що передаватимуться керівництвом навчань безпосередньо представникам міжнародної водолазної групи, яка виконуватиме завдання в акваторії практичної гавані. Це пошук, знищення вибухонебезпечних предметів. Всі ці навчання відбуваються з новим водолазним спорядженням провідних країн НАТО.

Найголовніше, що мусять здобути українські водолази це набуття взаємосумісництва та необхідних спроможностей для виконання спільних завдань. І щодо фрі-плей – цього річ вона ускладнюватиметься. І це лише посприяє фаховому рівню водолазного підрозділу.

Завтра у нас розпочинається морська фаза. Будуть здійснення виходи кораблів. Утвориться 5 корабельно-тактичних багатонаціональних груп. Протягом кількох днів здійснюватиметься підготовка та бойове залагодження. Відпрацюються практичні маневрування, артилерійські стрільби, навчання протиповітряної оборони, взаємодія з морською авіацією.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток