В Авдіївці відбулась лекція з мінної небезпеки

29.10.2018
В Авдіївці відбулась лекція з мінної небезпеки

Попри осінні канікули в школах України, представники цивільно-військового співробітництва ЗСУ в школі прифронтової Авдіївки провели випускникам лекцію з мінної небезпеки.

Військові розповіли, як потрібно себе поводити при виявленні підозрілих предметів, осколків, набоїв та вибухівки. Вони показали дітям елементи небезпечних предметів, котрі найчастіше можна побачити в населених пунктах, поблизу яких проходить операція Об’єднаних сил. Офіцери застерегли школярів від того аби вони забирали вибухівку чи її рештки додому, чи приносили в навчальний заклад.

Також офіцери продемонстрували школярам відеоролик із правилами поводження з вибухонебезпечними предметами. Як сьогодні повідомив представник цивільно-військового співробітництва, такі заходи вже проведені у кількох школах Ясинуватського району Донецької області. Планується ще низка таких зустрічей з дітьми в інших населених пунктах, де є навчальні заклади.

Додам, що такі лекції є надзвичайно важливими для людей, котрі мешкають в прифронтових селах і містах. Адже за даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб за 4 роки війни на Донбасі загинули близько 400 цивільних осіб та ще понад півтори тисячі отримали поранення різного характеру. 

Віктор Ануфрієв

Мобільна прес-група ОТУ «Схід» (Авдіївка)

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток