В Австрії відбувся показ "Кіборгів"

29.03.2019
В Австрії відбувся показ "Кіборгів"

У Відні презентували український фільм "Кіборги" Ахтема Сеітаблаєва. У ці хвилини там перебуває аташе з питань оборони при посольстві України в Республіці Австрія полковник Андрій Ткачук.

 

 

 

 

За підтримки апарату військового аташе та Міністерства оборони при міжнародних організаціях у Відні відбувся показ фільму Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги". Це стрічка про захисників Донецького аеропорту від російських агресорів. Хочу звернути увагу на місце, де відбувся показ. Це місце, де розташовані міжнародні організації, всього 26 організацій. Все, що відбувається тут — бачить весь світ. Показ цього фільму — чудова нагода показати всьому світу, що трапилося в Україні. Це чудовий привід нагадати про російську агресію, про українських політв'язнів, про загиблих, про наших героїв.

У заході взяли участь понад сто іноземних дипломатичних представників. Окрім того, це чудова нагода нагадати, що в Україні не громадянська війна. Україна зіштовхнулася з повномасштабною агресією Російської Федерації.

Перші враження у глядачів позитивні. Після перегляду відбулося спілкування з творцями стрічки.

Перед показом стрічки виступив режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв, а також два представники ЗСУ. Це кіборги, що перебували у ДАПі. Їхня присутність тут відіграватиме важливу роль. Для міжнародних партнерів — це важлива зустріч з військовими, які можуть розповісти, що відбувалося в аеропорту.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток