В Чернігові вчать молодь шанувати тих, хто вирушає на строкову військову службу

В Чернігові вчать молодь шанувати тих, хто вирушає на строкову військову службу

Сьогодні в Чернігові урочисто провели на строкову військову службу 50 хлопців. До дійства було залучено понад 600 чоловік. Про те, чому ця подія така урочиста, та як проводжали майбутніх захисників, розповів заступник військового комісара Чернігівського обласного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Вадим Лільчицкий.

 

«Сьогодні в Чернігові відбувалася важлива подія – ми проводжали на строкову військову службу 50 кращих синів Чернігівської області. Урочиста відправка відбувалася біля старовинної козацької церкви, що розташована на в’їзді до міста Чернігів.

До урочистостей було залучено близько 600 школярів – учнів 11 класів, представники громадських організацій учасників АТО, ветеранських організацій. Були організовані виступи рукопашного бою Національної Гвардії України, показовий виступ кінологів ДПС. Родзинкою цього заходу стало військове дефіле військового оркестру командування Сухопутних військ України ЗСУ», - розповів Вадим Лильчицкий.

За його словами, направляти хлопців з цього місця по військовим частинам ЗСУ та іншим військовим формуванням вже стало доброю традицією.

«Ми залучаємо молодь, представників державних органів влади та місцевого самоврядування, об вони віддали шану тим хлопцям, які не ховаються від виконання своїх обов’язків, а вирішили стати справжніми чоловіками і захисниками», - наголосив Лільчицкий.