Зараз в ефірі:

В ІРПІНІ ВІДКРИЛИ НОВИЙ УНІКАЛЬНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

21.06.2019
В ІРПІНІ ВІДКРИЛИ НОВИЙ УНІКАЛЬНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

Перший в Україні унікальний реабілітаційний центр Next Step Ukraine відкрили в Ірпіні. Саме тут бійців які зазнали тяжких травм та уражень у зоні бойових дій, в прямому сенсі ставитимуть на ноги.

 

 

 

Благодійний фонд в США Revived Soldiers Ukraine представляє перший в Україні реабілітаційний центр з нейрореабілітації для людей з травмами центральної нервової системи, а саме головного та спинного мозку - NextStep Ukraine.

«90% обладнання було закуплене США, це технологічно адаптоване обладнання для людей які мають ураження Центральної нервової системи. В нас є ряд тренажерів, які вперше з’явилися в Україні», - розповів фізичний терапевт Андрій Пенцак.

Заклад – повний аналог центру в Лос-Анджелесі. Зініціювала його відкриття тут українка Ірина Ващук, яка проживає у Флориді. Кошти збирали українською діаспорою з різних міст США.

Наразі в центрі працює два фізичних терапевти, які стажувалися в США та Європі. Бажаючі пройти реабілітацію, яка для воїнів АТО безкоштовна, просто мають подати заявку. Потрібно на сайті благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine заповнити анкету, яку опрацюють і після цього зв’язуються з пацієнтом.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток