В ніч перед відкриттям Меморіал загиблим воїнам невідомі облили фарбою

07.10.2017
В ніч перед відкриттям Меморіал загиблим воїнам невідомі облили фарбою

В Черкаському на Дніпропетровщині відкрили меморіал загиблим військовим 93-ї бригади. З нами на зв'язку прес-офіцер Олександр Галкін.

- В цілому весь проект Меморіалу- це довгостроковий проект. Ідея виникла в кінці 2014 року, але на той момент бригада приймала участь у бойових діях і не було можливості зайнятись цим питанням. Конкретно будівництво почалось нещодавно, перші кошти дали військовослужбовці нашої бригади, кинули клич. Потім підключились волонтери, церква, звичайні люди, був випадок, коли дівчинка з Новомосковська передала двадцять гривень зі словами, щоб ці кошти пішли на пам'ятник і імена героїв було увіковічнено. 

Сьогодні, 7 жовтня відбулась церемонія відкриття. Були присутні всі представники обласних органів влади, військові, волонтери, родини загиблих, родичі військових, ветерани, наприклад, підполковник запасу з позивним "Тополь", який обороняв Донецький аеропорт, спеціальні гості - військові з Великої Британії, які приїхали за обміном. Вони теж поклали квіти. 

На жаль, стався прикрий випадок. Вночі з 6 на 7 жовтня була спроба зірвати церемонію. Був акт вандалізму. Спроба спаскудити пам'ятник - залили фарбою. На щастя, успіхом це не увінчалось ,відкриття відбулось. Дуже прикро, були написи "Слава ДНР" і "Смерть укропам". Написано заяву до правохоронних органів, наразі інформації детальнішої нема. Це показовий факт: наші приховані вороги більше, ні три роки знаходились у підпіллі, а зараз почали біснуватись.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток