В ООС ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ТАНКІСТІВ

19.07.2019
В ООС ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ТАНКІСТІВ

 

На Донеччині відбувся конкурс на кращий танковий екіпаж операції Об'єднаних Сил. Переможців та призерів командувач ООС нагородив кубками та грошовими преміями. Про це в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

Кращі танкісти операції об'єднаних Сил представляли два тактичних угруповання, а також інші підрозділи, які задіяні до виконання відповідних завдань. Змагання панцерників виявились досить цікавими, адже кожен екіпаж боровся за перемогу на своїй штатній бойовій машині, а це і Т-64, І Т-72, І Т-80. Серед умов конкурсу було і долання різних переправ, і смуга перешкод бігом, стрільбою, одяганням протигазу, медичною евакуацією, і найголовніше - бойова стрільба з танків.

Командувач Операції об'єднаних Сил генерал-лейтенант Олександр Сирський, який був присутній на танкових перегонах відзначив жагу до перемоги військовослужбовців, а також подякував їм за високий професіоналізм. Самі ж танкісти переконані, що такі конкурси треба проводити частіше, аби підтримувати на належному рівні свій фах та показувати українському суспільству, що наші українські Збройні Сили мають дійсно міцний сталевий кулак.

Командувач Операції Об'єднаних Сил нагородив переможний танковий екіпаж кубком за перше місце та грошовою премією по 5 тисяч гривень кожному. Відповідно танкісти, що вибороли друге та третє місця - отримали по 3 і 2 тисячі гривень.                                                                                                                                    

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток