В Україні стартували військові навчання Rapid Trident-2018

03.09.2018
В Україні стартували військові навчання Rapid Trident-2018

Сьогодні на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки розпочались багатонаціональні військові навчання Rapid Trident-2018.

Цього року в навчаннях візьме участь 14 країн, це військовослужбовці Збройних Сил Сполучених штатів Америки, Канади, Великобританії, Німеччини, Польщі, Литви, Азербайджану, Грузії, Молдови, Румунії, Туреччини, Болгарії а також запросили до спільних навчань військових Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. Крім того, до навчань залучили представників литовсько-польсько-української бригади. Одразу скажу, що майже 2500 тисячі військових та майже 400 одиниць військової техніки буде задіяно до навчань, і на сьогоднішній день це є найбільші за чисельністю військові навчання, які коли-небудь проходили на теренах Незалежної України.

У відкритті взяли участь надзвичайний та повноважний посол США В Україні Марі Йованович, почесний консул Канади в Україні пані Оксана Винницька-Юсипович, представники командування навчань з української та американської сторони, а також керівництво львівської обласної влади. 

Керівник навчань української сторони генерал-майор Едуард Москальов наголосив на важливості проведення таких навчань із залученням великої кількості військових спеціалістів саме із різних країн світу, адже у кожної країни є свої правила та тактика ведення бою, є свої підходи та бачення до організації оборони, проведення спеціальних операцій та інших військових заходів.

Додам, що на протязі двох тижнів практично на всій території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а це близько 40 квадратних кілометрів, проходитимуть тренування між різними іноземними підрозділами. Підрозділи відпрацьовуватимуть питання охорони та оборони базового табору, займатимуться елементами взаємодії та координації з групами спеціального призначення, на практиці відпрацюють елементи відбиття прориву  державного кордону та багато інших питань і всі вони, до речі, повинні суворо відповідати  стандартам НАТО.

Наразі у мене вся інформація на сьогодні, і я й надалі повідомлятиму слухачів про перебіг масштабних багатонаціональних навчань Репід Трайдент.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток