В Україні стартували навчання Rapid Trident — 2021

20.09.2021
В Україні стартували навчання Rapid Trident — 2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident — 2021. Докладніше з місця подій наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

В церемонії урочистого відкриття взяли участь представники Командування Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування «Схід», представники Збройних Сил США та країн-партнерів.

Ритуал відкриття навчань традиційно розпочався оглядом підрозділів країн-учасниць, який провели: з української сторони — бригадний генерал Владислав Клочков, з американської сторони –— полковник Майкл Хенсон.

"Основна мета цих навчань це досягти взаємосумісності між підрозділами України та підрозділами країн партнерів. Друге — це передати той наш унікальний досвід, який ми набули в боротьбі за нашу Україну на території Луганської та Донецької областей вже упродовж 8 років. Країни партнери теж дають нам змогу застосовувати і досвід і ті процеси, в яких вони перебували, виконуючи багато міжнародних місій, в тому числі Ірак, Афганістан, Югославія", зазначив — бригадний генерал Владислав Клочков.

Ще однією знаковою подією буде те, що під час навчань проводитиметься оцінка згідно з процедурами та стандартами НАТО шести українських підрозділів.

У єдиному строю учасників цьогорічних навчань пліч-о-пліч стоять воїни п’ятнадцяти країн світу. Крім того, у навчаннях Rapid Trident — 2021 братиме участь особовий склад Литовсько-Польсько-Української бригади.

Нагадаємо, українсько-американські військові навчання Rapid Trident — 2021 триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року. В них візьмуть участь 6000 військовослужбовців.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток