В Україні стартували навчання Rapid Trident-2019

16.09.2019
В Україні стартували навчання Rapid Trident-2019

На Львівщині відбулось урочисте відкриття міжнародних військових навчань Rapid Trident-2019. Як відбувся масштабний захід і хто цьогоріч бере участь розповідав в ефірі Армія ФМ військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

"У містечку Міжнародного центру миротворчість та безпеки, що за 20 км від Львова, відбулось урочисте відкриття міжнародних командно-штабних навчань Rapid Trident-2019", - повідомив військовий журналіст.

Також він зазначив, що цьогоріч у навчаннях бере участь близько 4 тисяч військових із 14 країн світу, які є учасниками та партнерами НАТО. Буде залучено близько 600 одиниць техніки. Україну представлятимуть бійці 10-ї гірсько-штурмової бригади, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Управління держохорони України та підрозділ від Міністерства внутрішніх справ України. Крім того, у навчаннях візьмуть участь і офіцери від литовсько-польсько-української бригади.

Найбільшими іноземними контингентами на навчаннях є військові Сполучених штатів Америки та Канади. Всі елементи навчань проходитимуть на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Це близько 45 квадратних кілометрів військового полігону.

Основною темою цих навчань є взаємодія всіх підрозділів у складі багатонаціональної дивізії, щодо відбиття атаки умовного ворога та відновлення державного кордону. 

Неофіційно навчання розпочались 13 вересня. Сьогодні урочисте відкриття. Rapid Trident-2019 триватимуть до 28 вересня.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток