В Україні відкрився унікальний Центр духовної реабілітації для учасників бойових дій

18.10.2019
В Україні відкрився унікальний Центр духовної реабілітації для учасників бойових дій

Це перший такий заклад в Україні. В чому його унікальність і хто відкрив центр в ефірі Армія ФМ розповів наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

 

«Останнім часом Прикарпаття досить активно проводить роботу в плані військово-патріотичного виховання та соціального захисту українських воїнів. Нещодавно тут військові ставили рекорди з перетягування танку, активно йде призовна кампанія, а тепер звичайний військовий капелан та волонтер на власному подвір’ї створив духовний центр для військових та добровольців, які захищали батьківщину на Донбасі.

Василь Довганюк, так звати ініціатора створення унікального закладу, за рік лише з каменю та дерева збудував дім,  де можуть одночасно проживати до п’яти чоловік.

Крім будівлі зі спальнею тут є каплиця з іконами, різноманітною релігійною літературою та інші церковною атрибутикою. Кожен бажаючий тут може побути наодинці та відпочити духовно, помолитися та відволіктися від буденного життя, інтернету, телебачення та інших благ цивілізації.

Тут є медична кімната, бібліотека, тир. Також можна дізнатись багато фактів про перебіг війни на Донбасі, де сам отець Василь для відвідувачів проводить бесіди, має деякі експонати з передової.

Вже найближчим часом ініціатор духовного центру хоче придбати  велосипеди та інвентар для риболовлі, аби відвідувачі мали можливість проводити активний відпочинок в гірській місцевості.

Уже записались на реабілітацію до отця більше сотні бажаючих з навколишніх міс та сіл. І бажаючі, які теж хочуть духовно відпочити в центрі теж можуть звертатись за адресою, Коломийський район, село Воскресінці. вулиця Лугова", - розповів Ануфрієв.

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток