В Україні з’явилася перша пісня про танкістів

В Україні з’явилася перша пісня про танкістів

На «Ранкову каву» до Армія FM завітав автор та співвиконавець пісні «Українські танки» - Дмитро Лазуткін. Він також займається волонтерською діяльністю, має близько 10 поетичних збірок та є учасником мистецького проекту Артерія.

 

 

 

Дмитро каже, що пісня більше про танкістів, а не про броньовані машини і в неї є своя історія. Ідея створення з’явилась, коли Дмитро їхав на церемонію нагородження волонтерською відзнакою “Народний Герой України” разом з танкістом Євгеном Межевикіним, що воював під Донецьким аеропортом. Євген скаржився, що всі пісні про танкістів, або вже застарілі, або радянські. І саме тоді автор вирішив змінити цю ситуацію.

Левова частка діяльності Лазуткіна пов’язана з подіями на Сході України. Під час однієї з волонтерських поїздок в Луганську область Дмитро познайомився з Борисом Севастьяном спільно з яким вирішили створити щось спільне. Так зародився культурний проект “Артерія”, в рамках якого хлопці займаються поєднанням тексту і музики, створюють пісні та виконують їх на фестивалях а також презентують музично-поетичні вистави.

Поет наголошує що такі поїздки в район Операції Об’єднаних Сил є безцінним досвідом не тільки для письменників чи поетів, а також всіх хто має активну громадську позицію і є патріотами України!