В Збройних Силах України триває вакцинальна кампанія

13.07.2021
В Збройних Силах України триває вакцинальна кампанія

В Збройних Силах України триває вакцинальна кампанія щодо щеплення проти коронавірусу COVID-2019. Зокрема, медичні бригади імунізують військовослужбовців у районі проведення Операції об'єднаних сил. Як це відбувається, бачив наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

"Щодня в районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Північ» отримують вакцину близько 400 військовослужбовців.

Зараз розгорнуто 5 медичних бригад, 2 з яких -  на базі 59-го військового госпіталю та 3 на території базування груп підсилення в зоні відповідальності шпиталю. Нині наявні 2 види вакцин -  Covishield і Coronovac.

Станом на сьогодні загальна кількість провакцинованого особового складу становить близько 8000 військовослужбовців. В деяких підрозділах захист отримали практично 100 відсотків особового складу.

Олег Пекарус (фельдшер понтонно-мостового батальйону): Наш контингент, який приїхав в ООС, повністю вакцинований, залишилось буквально 8 осіб на ревакцинацію. По побічних реакціях, явищ тяжких не було, була якась слабкість, нездужання, але буквально за добу воно проходило.

До речі, з початку проведення загальнодержавної вакцинації помітно змінилися думки особового складу щодо щеплень. Військовослужбовці впевнено проходять вакцинацію без побоювань за своє життя і здоров’я", - додав Плаксій.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток