В Житомирі проходить "Ярмарка вакансій та форум роботодавців"

17.05.2019
В Житомирі проходить "Ярмарка вакансій та форум роботодавців"

Служба в армії сьогодні є доволі престижним фахом. У Житомирі проходить "Ярмарка вакансій та форум роботодавців". Про те що там роблять військові в ефірі Армія ФМ розповів заступник Командувача ДШВ ЗС України Олександр Пухальський.

 

 

 

"У центрі міста всі підприємства розгорнули свої намети та агітаційні матеріали щодо прийому цивільного населення на роботу. До цього долучились і Десантно штурмові війска. Протягом травня у всіх районних центрах області були проведені заходи з рекламування контрактної служби в ЗС України. У містах таких як Новоград-Волинськ, Бердичів, Коростень навіть було залучено випускників шкіл та навчальних закладів. І от сьогодні в нас ніби підсумковий день. Ми теж розгорнули свій намет. Особовий склад 95 бригади, розвідувальний та танковий батальйон проводять агітацію серед цивільного населення щодо призову на військову службу.

Нами розгорнуто також і виставку військової техніки, спорядження та обладнання. Більше тисячі осіб наразі перебуває тут на площі і я сподіваюсь, що такий захід піде на користь ЗС України.

Люди відгукуються із великою цікавістю. Розпитують, фотографуються. Ми ж у свою чергу надаємо повну інформацію і про грошове забезпечення військових, яке є конкуретним на ринку праці. І про медичне і про речове забезпечення армії", - розповів Пухальський.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток