В ЖИТОМИРІ ВИЗНАЧАЛИ, ДЕ ГОТУЮТЬ НАЙКАЩИХ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ В УКРАЇНІ

26.07.2019
В ЖИТОМИРІ ВИЗНАЧАЛИ, ДЕ ГОТУЮТЬ НАЙКАЩИХ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ В УКРАЇНІ

Дві групи спеціального призначення з Хмельницького вибороли золото і срібло на першості Сил спеціальних операцій Збройних Сил України серед груп, яка впродовж п'яти днів проходила на Житомирщині. Про це повідомив в ефірі Армія ФМ Начальник відділення спеціальних кореспондентів інформаційного агентства МО України Андрій Агеєв.

 

Він розповів, що сьогодні на Житомирщині відбувається урочисте закриття першості ССО серед груп спеціального призначення. Участь брали близько 10 груп з усіх частин сил спеціального призначення. Змагалися протягом 5 днів з різних видів підготовки: вогнева, тактична, спеціальна.

"Чинним чемпіоном як минулого, так і цього року стала команда з 8-го окремого полку спеціального призначення. Друге та третє місце отримала також група з Хмельницького", - зазначив Агеєв.

Під час змагань військовослужбовці у складі груп виконували різні умовні диверсійно-розвідувальні завдання: десантувалися різними способами, виконували спец завдання з диверсії, розвідки, долали водні перешкоди.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток