Валерій Ананьєв: «Моя книга про людину і три етапи з її життя в категорично різних умовах»

Валерій Ананьєв: «Моя книга про людину і три етапи з її життя в категорично різних умовах»

Десантник 25 бригади, блогер, мандрівник, Валерій Ананьєв в ефірі Армія фм зробив перед презентацію своєї книги «Сліди на дорозі». Про що його творіння, читайте:

Олена Кравченко: Валерій, про що твоя книжка?

Валерій Ананьєв: Напевно, про розвиток. Там описана людина і три різних етапи життя цієї людини. В категорично різних умовах. Як вони впливали на її розвиток. Я довго думав, як пояснити про що книга, не заспойлеривши її сюжет, і мені нічого не приходить в голову. Єдине, можу сказати про особливість книги – там будуть qr-коди. Наприклад, ви будете читати як головний герой на війні, сидить в танку і починається бій. В цей танк влучив снаряд, у всіх була контузія. І в кінці речення є зірочка, а внизу з цією зірочкою qr-код, за допомогою якого можна подивитися відео, як в танк влучає снаряд.

Олена Кравченко: Тобто, ця книга написана на реальних подіях?

Валерій Ананьєв: Так. Усі думають, що вона автобіографічна, але я кажу, що це все художній вимисел. Багато людей знайде себе в цій книзі. Я передбачаю, багато бруду ту свій бік. Але в книжці немає жодного імені.

Олена Кравченко: А для кого ти писав цю книгу?

Валерій Ананьєв: Найперше – для себе. Це був момент реабілітації. А, по-друге, напевно більше для цивільних людей. Особливо тим, кому від 20 до 30 років. Я починав її писати 2,5 роки тому. Тоді я написав початок і кінець. Тобто, вона була повністю сформована, просто, щоб її наповнити, мені треба було трохи подорослішати і переварити той досвід, який я  отримав.

Олена Кравченко: Чи складно було писати?

Валерій Ананьєв: Весь процес написання, як боротьба.  Це було важко морально, але такого кайфу не відчував… не знаю з чим це порівнювати. Наприклад, третя частина – це половина книги. І якщо першу половину я писав 1,5 роки, то третю частину – за 2,5 тижні. Я прокидався, починав писати, втомлювався, лягав спати, спав по 1,5-2 години і знову писав. Для мене існувала тільки книга. Починаючи з другої сатини, я 1,5 місяці майже не виходив з дому. В мене їхав дах. Коли починав писати, в мене починалася депресія, я занурювався в ті спогади. Але саме в тому стані пишеться найкраще, бо ти стаєш, як оголений нерв.

Олена Кравченко: Якими були твої емоції, коли ти дописав книгу?

Валерій Ананьєв: Жах. Я десь тиждень був в такій прострації. Не розумів, що зі мною відбувається, що далі робити.

Олена Кравченко: Де і як можна купити книгу?

Валерій Ананьєв: Зараз книгу можна купити по перед замовленню. Так як я все роблю сам, мені потрібні кошти на друк. Перша книга у замовленні - 250 грн, друга – 220 грн, третя – 190 грн і всі інші по 190 грн. Чим більші книжок в замовленні, тим вони дешевше. Плануємо писати додаток для телефонів з книгою і можна буде обирати мову – українська, російська, англійська. Книга не буде продаватися ніде, окрім мого сайту і презентацій.