Вдруге в Україні відбудуться Національні змагання — Ігри Нескорених

19.08.2019
Вдруге в Україні відбудуться Національні змагання — Ігри Нескорених

14 вересня, київський стадіон Піонер уже вдруге приймає найбільші в Україні змагання для військових і ветеранів, які були поранені, травмовані, або захворіли, захищаючи нашу країну.

Саме з них сформують Національну збірну, яка виступить на Invictus Games в Гаазі наступного року.

 


Детальніше про це ми поговорили із учасником Ігор нескорених 2018 року Олександром Зозуляком, Директором Центру стратегічних комунікацій "Стратком Україна" Оксаною Горбач та менеджером благодійного фонду Повернись живим Андрієм Білей.

Андрій Давидов: Розкажіть докладніше про подію?

Оксана Горбач: Ігри нескорених відбуватимуться 14 вересня в Києві на стадіоні Піонер. Цьогоріч учасників більше, ніж минулого року. У нас було 265 реєстрацій. Ми думаємо, що участь візьмуть десь 230 осіб.

Андрій Давидов: Які військові формування зареєструвалися?

Оксана Горбач: Найбільше діючих військових і ветеранів від ЗСУ. Потім йде нацгвардія, нацполіція, прикордонники, добровольці та двоє представників СБУ. У нас представлені на змаганнях всіх області, окрім Сумської. І, на жаль, нема нікого з Криму.

Андрій Білей: Фонд Повернись живим вперше цьогоріч допомагає організаторам Ігор нескорених і відповідає за психологічне тестування. Це є одним із найважливіших етапом цього відбору. Наші спеціалісти залучили кваліфікованих психологів. 

Андрій Давидов: Як відбувається тестування?

Андрій Білей: Його проводять дипломовані спеціалісти. Як правило, це цивільні, які вже працювали з ветеранами та діючими військовими. 

Андрій Давидов: Олександре, минулого року ви брали участь у змаганнях. Цьогоріч допомагаєте учасникам. У чому полягає допомога?

Олександр Зозуляк: Зараз виступаю, як помічник тренера, ментор. Це така загадкова роль. Я пробую реалізувати себе, як тренер. Можу щось показати, підказати. Як тренер, і як ветеран. Якісь психологічні моменти, фізичні.

Андрій Давидов: Подати заявку на участь в змаганнях ще можливо?

Оксана Горбач: Вже реєстрація закрита. Та ми звертаємо увагу, що навіть після завершення реєстрації, у нас додалося ще 23 особи. Ми з ними поспілкувалися, вони нам пояснили чому не змогли зареєструватися раніше. У кожного свої обставини. Однак вже почалася медична категоризація. Тобто учасник мусить змагатися з таким самим учасником, у якого є певні фізичні обмеження.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток