Ветеран війни встановив новий національний рекорд

02.12.2021
Ветеран війни встановив новий національний рекорд

Новий національний рекорд. Сьогодні на Харківщині на аеродромі «Чугуїв» ветеран війни на сході України встановив новий рекорд.

 

 

 

 

 

 

Попри ампутовану внаслідок поранення на сході України ногу, 24-річний Роман Кашпур власним прикладом довів, що життя після ампутації триває. Він зрушив із місця літак Ан-26 і встановив рекорд на максимальну відстань тяги літака людиною з протезом ноги.

«Цей захід, тяга літака людиною з інвалідністю на максимальну відстань, присвячений двом дуже важливим подіям у моєму житті, для людей, які відіграли в моєму житті дуже важливу роль. До 5 грудня – це День волонтера і до 6 грудня – Дня Збройних Сил. І сьогоднішній захід проходитиме під гаслом «Фронтового кулака і не може існувати без надійного тилу»», – розповів Роман.

За 44 секунди ветеран вагою 78 кілограмів зміг протягнути повітряне судно вагою 16 тонн та 130 кілограмів на 6 метрів 40 сантиметрів.

Вітали спортсмена дружина з дітьми, лікарі, які поставили Романа на ноги після поранення, бойові побратими та військовослужбовці навчальної авіаційної бригади. 

«На цьому літаку я літаю вже більше 33 років і такого ще не бачив. Я цей літак підіймаю, але з запущеними двигунами, а так щоб один чоловік його штовхнув, такого я ще не бачив, зараз побачив, дуже задоволений, що в нас є такі герої», – сказав старший викладач кафедри Харківського національного університету Повітряних Сил Олександр Кучерявий.

Рекорд України зареєстрував експерт Національного реєстру рекордів України, а Роман отримав відповідний сертифікат.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток