ВЕТЕРАНИ ВИПРОБУЮТЬ СЕБЕ НА «POLISSIA CHALLENGE CUP 2019»

ВЕТЕРАНИ ВИПРОБУЮТЬ СЕБЕ НА «POLISSIA CHALLENGE CUP 2019»

В Україні 11 серпня стартують змагання з крос-триатлону - «Polissia Challenge Cup 2019». Цього року, ветерани мають змогу не тільки перевірити свої сили, але й відвідати мальовничі краєвиди Волині. Про це в ефірі Армія ФМ розповів ветеран АТО Павло Бабарига.

 

 

Традиційний маршрут змагань розпочинається на березі озера Сомин, яка має криштальну чистоту води, а фінішує у Старовижівському районі у селі Смідин. Етап змагань проходить через два райони, загалом маршрут становить 27 км.

Змагання у себе включають – заплив на озері протяжності 1 км, потім спортсмени виходять на берег, сідають на велосипеди і долають маршрут довжиною у 20 км по пересічній місцевості. Після велопробігу у транзитній зоні залишаються велосипеди, згодом відбувається фінальний забіг на 6 км.

В цьому році до заходу можуть приєднатися і ветерани АТО, ООС. Реєстрація для учасників бойових дій безкоштовна.

Кожен учасник змагання отримає стартовий пакет, який містить в собі гід учасника, страховий поліс на час змагань, нагрудний номер для бігу, а також наклейки з номером на велошолом і велосипед. Також у цьому пакеті фірмова футболка «Polissia Challenge Cup 2019» та шапочка для плавання. А на переможця чекає Кубок і призовий фонд у 100 000 гривень.

Усі ці змагання проводяться під контролем суддівства Федерації тріатлону України.

Реєстрація проходить на веб-сайті http://triathlon-polissia.org.ua і  триває до 1 серпня 2019 року. Додаткові питання можете ставити до організаційного комітету, усі контакти вказані у посиланні.