Ветеранки запрошують на свій злет у Івано-Франківську

Ветеранки запрошують на свій злет у Івано-Франківську

Катерина Приймак в ефірі Армія ФМ розповіла про Злет ветеранок у Івано-Франківську та важливі моменти, які дівчата планують вирішити на зустрічі.

 

 

 

 

Дар’я Бура: Коли відбудеться злет ветеранок?

Катерина Приймак: Вже в суботу, 17 серпня, ми чекаємо усіх жінок-ветеранок у Івано-Франківську на Промприладі о 10:00. Це вже у нас 7 установчий лет Жіночого ветеранського руху і на цьому злеті ми плануємо остаточно сформувати Прикарпатський осередок Жіночого ветеранського руху. Зараз в нашому русі є біля 100 дівчат з різних областей.

Дар’я Бура: Що ви плануєте зробити на цьому злеті?

Катерина Приймак: Остаточно узгодити статут і нарешті юридично оформитися.

Дар’я Бура: Які основні напрямки вашої роботи зараз?

Катерина Приймак: В нас є і зовнішні напрямки – патріотично-виховний, соціально-психологічний, адвокація та законодавча ініціатива. І є більш внутрішній – комунікаційний напрямок. Наразі один з пріорітетних напрямків – це соціально-психологічна реабілітація. Зараз ми маємо домовленості з інститутом Гопкінса і  з Києво-Могилянською академією про те, щоб ветерани мали змогу брати участь по програмі СЕТА. Це програма яка дає навички соціально-психологічної реабілітації як для себе, так і для свого ближнього. Направлена вона на тих, хто найбільше постраждав від важких подій. МИ дуже потужно працюємо над темою адвокації прав жінок-військовослужбовців, які потраждали від сексуальних домагань або насильства.

Хочете дізнатися більше – прослухайте інтерв’ю.