Ветеранський театр презентував пісню: Art makes us feel alive

20.08.2020
Ветеранський театр презентував пісню: Art makes us feel alive

Керівник проєкту Project«W» Veterans, Volunteers and William Ігор Касьян, актор ветеранського театру Сергій Вікарчук, а також артистка та вокалістка Ані Грей в етері Армія ФМ розповіли про те, як їх надихнув карантин на створення музичних композицій, враження від запису першого синглу та творчі плани колективу.

 

 

 

Ігор Касьян: Ми працювали дистанційно і нас дуже надихнули американці, які створили пісню карантин, а ми вже потім створили кавер. А вже після продовжили й вирішили записати нову пісню.

Чому англійською? Тому що у нас проєкт англомовний. Ми вирішили записати сингл мовою, який розуміє весь світ.

Є така цитата Ганса Хрістіана Андерсона «Де не вистачає слів, говорить музика». І коли був карантин слова почали закінчуватися, були одні емоції, які ми вирішили направити в гарне річище, як наш театр, і ми хотіли передати цей стан, аби надихнути людей зрозуміти, що треба триматися всім разом навіть в найскладнішу хвилину.

Сергій Вікарчук: Для мене це було випробування. Я вперше в житті був на студії звукозапису. І я хотів показати приклад, що якщо я зможу, то зможуть й інші. І не важливо як ти заспівав. Зроби це! Ця пісня для мене про почуття. Це як на сцені ти виходиш і відчуваєш: страх, захоплення, радість, сум.

Для довідки:

Projct W — це перший в Україні соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО, створений на початку 2018 р. 

У 2019 р. театр презентує виставу «12-та ніч» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці. Виручені кошти спрямували на підтримку активних підлітків, а саме підтримку соціально-культурних проєктів, які відповідають викликам сучасного суспільства, авторами яких є діти віком 15-17 років.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток