Відень переглянув сучасні українські фільми про війну на Донбасі

25.06.2019
Відень переглянув сучасні українські фільми про війну на Донбасі

Протягом 21-23 червня австрійська публіка та українці Австрії переглядали в кінотеатрі Artis сучасні українські кінокартини з англійськими та німецькими субтитрами. Більше про подію знає аташе з питань оборони при посольстві України в Австрії Андрій Ткачук.

 

 

У рамках українського кіно у Відні організовано показ фільмів "Позивний Бандерас" і "Донбас" для іноземних дипломатів, представників української громади. Загалом участь в заході взяли близько 150 осіб. Організатор цього заходу Товариство Української Молоді Австрії та Міністерство оборони України.

Загалом захід відвідали представники Федерального міністерства оборони, інших міністерств і відомств. Також фільми переглянув радник Уряду Австрії Філіп Райс. Окрім того, почесним гостем був режисер фільму "Позивний Бандерас" Заза Буадзе. Після показу фільму він організував невеликий круглий стіл.

Загалом захід отримав позитивні оцінки іноземних колег. На думку радника Федерального Уряду фільми зняті професійно та показують всю суть російської агресії проти України.

Таким чином, перегляд цих фільмів сформував у іноземних партнерів чітке уявлення про сутність російсько-українського конфлікту. І показав пряму участь Росії у війні на Донбасі, а не так званий внутрішній конфлікт.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток