Відвідати Лувр та прогулятися Центральним парком в Нью-Йорку онлайн

27.03.2020
Відвідати Лувр та прогулятися Центральним парком в Нью-Йорку онлайн

Карантин - це ще не причина «сидіти в чотирьох стінах». Для тих, хто постійно розвивається є можливість подорожувати країнами онлайн та відвідувати найцікавіші місця світу. Також ми для вас приготували платформи за допомогою яких ви можете подивитися українське кіно та послухати книгу. Тож, давайте почнем!

 

 

 

 

Google Arts & Culture

Google запустив онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи і еволюції людства. Користувачам пропонується відвідати 150 інтерактивних виставок з 300 тисячами фотографій і відео і 30 віртуальними турами по 50 музеям світу. Ви можете погуляти по Ейфелевій вежі, або ж по Риму, побачити славнозвісні Помпеї си дізнатися цікавинки галереї Уффіці.

Онлайн-екскурсії доступні на сайті проекту Google Arts & Culture

Що потрібно обов’язково, так це зазирнути у Природознавчий музей у Берліні, а саме пройти VR тур Світу динозаврів (From the Giraffatitan to the Rhomaleosaurus)

Musée du Louvre

Всесвітньо відомий Лувр, що у Парижі теж відкрили для можливості перегляду Онлайн.

І це справжній скарб, адже, за часту, аби подивитися на витвори мистецтва потрібно простояти величезну чергу, ледь не цілий день, заплатити за вхід достойну суму, а потрапивши всередину це не гарантує, що ви все можете побачити, адже за часту натовп затуляє найпрекрасніші експонати.

Чому Лувр такий відомий? Це один із найбільших та найстаріших музеїв світу, де зібрані більше 400 000 експонатів, з них 35 000 експонуються. Колекції розділені на вісім розділів - східні давнину, єгипетські старожитності, грецькі, етруські і римські, ісламське мистецтво, скульптура, живопис, предмети мистецтва і графічне мистецтво. Крило «Денон» - найбільш відвідувана частина музею, де зберігається збори італійського живопису, включаючи «Мону Лізу».

Відвідати лувр ви можете на цьому сайті: Louvre

Central Park

Центральний Парк. Той самий найбільший в Нью-Йорку, який ви могли побачити в багатьох голівудських фільмах. А під час карантину ви можете прогулятися ним разом з гідом, який розповість вам про найцікавіші місця.

Екскурсія по парку за посиланням: Central park

Grand Canyon

Гранд-Каньйон – один з найглибших каньйонів у світі. Він знаходиться на плато Колорадо в штаті Арізона на території однойменного національного парку. Гранд-Каньйон входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вся ця краса формувалася протягом якихось 10 мільйонів років.

Гранд-Каньйон – один з найбільш незвичайних геологічних об’єктів нашої планети, тому він дуже добре досліджений. У ньому можна знайти 4 геологічних ери Землі, різноманітність скель і печер, що містять багатий геологічний, біологічний і археологічний матеріал.

І знову ви можете побачити його не тільки на картинці, але й зазирнути в найрізноманітніші місця дива природи та дізнатися більше про історію формування каньйону, клікнувши різні геологічні особливості. Для перегляду сайт рекомендує скачати Adobe Flash Player

Відвідати каньйон ви можете на цьому сайті: Grand Canyon

Виставки

Проєкт Укрзалізниці Ukraine WOW – відтепер доступний завдяки онлайн-туру.

Відвідувачі зможуть побачити книгу «Апостол» 1574 року, останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка та «Українську абетку» Георгія Нарбута просто у смартфоні. А ще познайомитися з сотнями вау-фактів про Україну.

Екскурсія від керівника проєкту Ukraine WOW Ярослави Гресь

Заповідник "Софія Київська" 

Чудовий стінопис, виконаний майстрами початку XI століття, велична мозаїка Богоматері Оранти у центральній апсиді храму, каплиця святителя Петра Могили та різноманітні музейні експонати – усе це унікальні елементи Святої Софії Київської. Зараз духовна святиня зачинена для особистого відвідання, проте ви можете помилуватися її красою через мережу!

Заходьте на сайт Софії Київської                                                                                                                         

Музеї Полтавщини

Полтава пропонує віртуальні відвідини музеїв в умовах самоізоляції пропонуємо відвідати комунальні музеї міста Полтави дистанційно, скориставшись ресурсом PoltavaOpen, віртуальні прогулянки Полтавою.

Охочі, зокрема, можуть «завітати» до Полтавського художнього музею, Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка, Полтавського літературно-меморіального музею І. Котляревського, Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка, Музею Панаса Мирного.

 

Українське кіно онлайн

Перша українська стримінгова платформа Takflix дозволяє легально дивитися українське кіно. Проте,  в доступі є чотири фільми. Якщо ви вже "об'їлися" трендових серіалів і фільмів, у вас є можливість подивитися хорошу українську кінострічку.

Українські онлайн-бібліотеки

Перша в Україні онлайн-бібліотека аудіо-книг Слухай дозволяє безкоштовно слухати відомі твори.

Також Український інститут національної пам’яті розмістив у вільному доступі всі книги, видані під його егідою в електронному форматі.

 

Театр онлайн

Віденська державна опера на час пандемії і глобального карантину відкриває архіви і планує щодня транслювати онлайн-записи балетів і опери. Трансляції починатимуться щодня о 19:00 за австрійським часом і будуть доступні протягом 24 годин.

Державна Баварська опера пропонує в режимі онлайн подивитися шість прямих трансляцій сезону 2019/2020 і серед них "Снігова Королева" Ганса Абрахамса, Юдіф Бели Бартока у постановці Кеті Мітчелл, а також світова прем'єра відео-арт проекту Марини Абрамович "Сім смертей Марії Каллас".

Національний академічний Театр ім. Франка відкриває доступ до записів архівних вистав. Тож, протягом наступних тижнів на франківському youtube-каналі:

  • 26 березня - "Крила. Вечір з Богданом", ювілейний вечір з нагоди 75-річчя від дня народження Богдана Ступки, 2016
  • 29 березня - "Цар Едіп" Софокла (режисер Р. Стуруа), 2004
  • 31 березня - "Украдене щастя" І. Франка (режисер Г. Юра), 1940

За традицією початок вистав о 19:00, посилання на трансляцію з'являтиметься на сторінці в Facebook о 18:55.

Львівський Національний театр ім. М. Заньковецької теж не відстає і викладає вистави онлайн на Фейсбуці.

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток