Зараз в ефірі:

Війська зв'язку - технічна основа ЗС України

08.08.2020
Війська зв'язку - технічна основа ЗС України

День військ зв’язку встановлено згідно з Указом Президента від 1 лютого 2000 року. Саме в цей день, 8 серпня 1920 у Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.

 

 

 

 

У новітній історії України 3 січня 1992 року управління зв’язку Червонопрапорного Київського військового округу прийняло на себе управління системою і військами зв’язку Київського, Прикарпатського, Одеського військових округів, а надалі - військами зв’язку Військово-Повітряних сил і Військ Протиповітряної оборони. З цього і почалося формування Управління зв’язку Головного штабу ЗС в нашій державі.

У наш час для армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Це технічна основа Збройних сил. Сьогодні професійне свято відзначають військові, які працюють над створенням надійної системи управління Збройними Силами як в умовах війни, так і в мирний час. Під час Другої світової війни практично десята частина солдатів була зв'язківцями. Питома вага представників цієї професії в загальному штаті армії стрімко зростає і зараз. В сучасній армії зв'язківців вже близько 12% службовців.                                                                                                                     

В Україні створено Головне управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, яке займається формуванням військ зв'язку. Нині війська зв’язку – це спеціальні війська, призначені для забезпечення зв’язку і управління військами Збройних Сил, його технічна основа, а воїни-зв’язківці входять до складу всіх родів військ. Спеціальність військового зв’язківця одна з найбільш затребуваних в зоні військових дій на сході України.

У День військ зв'язку Армія FM бажає відважним і хоробрим воїнам щастя, здоров'я, безперебійного зв'язку і мирного неба над головою!

Фото: МО України і 55 окремий полк зв'язку

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток