Військове телебачення запускає новий проект

Військове телебачення запускає новий проект

Днями стартував щотижневий проєкт Військового телебачення України «Армія сьогодні». Це інформаційна телепрограма про важливі події у Міністерстві оборони та Збройних Силах України. Детально про нові ініціативи розповіли керівник ЦТРС Сергій Камінський та військовий журналіст Марія Сальнік.

 

 

 

 

Андрій Давидов: Як виникла ідея створення проєкту і як він буде розвиватися?

Сергій Камінський: Інформаційний продукт Військового телебачення України має доволі широку палітру. «РRО Військо» орієнтоване на аналітику і розкриває важливі теми для Збройних Сил. «Техніка війни» розповідає про сучасну техніку, озброєння, спорядження України і світу. «Vоїн – це я» - про військових, які брали чи беруть участь у бойових діях. Проаналізувавши всі проєкти, ми зрозуміли, що потрібна інформаційна програма. Цю функцію раніше виконувало «РRО Військо», але понад рік як вони перейшли з інформаційно-аналітичної категорії до аналітичної. Тож торік ми почали працювати над пілотним проєктом, графікою, щоб можна було коротко продемонструвати каналам, яким ми хочемо пропонувати програму, що в ній буде.

Андрій Давидов: З якими каналами ви хочете співпрацювати?

Сергій Камінський: Є окремі домовленості із телеканалом «Київ», також серед варіантів «Прямий», «Суспільний», «Еспресо» і 24 канал. Але стартуємо ми з Ютюбу. Тож перші перегляди будуть на Ютюбі, Фейсбуку. Думаю, програма з’явиться і на ресурсах Збройних Сил України, оперативних командувань, підрозділів. Випуск вийшов дуже насиченим і різноманітним.

Андрій Давидов: То що ж у випуску і о котрій він виходитиме?

Марія Сальнік: Поки в нас пілотний випуск, тож точно назвати час ще не можемо. Зараз команда допрацьовує випуск. Хоронометраж пілотного проєкту – 20 хвилин. Наповнення – новини з району проведення ООС і сюжети, які готували журналісти Військового телебачення, наші колеги в регіонах та на ТРК «Бриз». Можна буде переглянути досить цікаві сюжети, які стосуються запровадження курсу гірської підготовки, також про підготовку спецппризначенців за екстремальних погодних умов, навчання 10-ї гірсько-штурмової бригати та сюжет щодо річниці бою Героїв Крут.

Андрій Давидов: Маріє, ти одна із ведучих, а хто ще буде у кадрі?

Марія Сальнік: Оскільки ми, військовослужбовці, можемо залучатись до роботи в мобільних групах, виїздити у відрядження, то буде двоє ведучих. Думаю, невдовзі ви зможете побачити і Юрія Стоянського, чий голос добре відомий на Армія FM. Тож слідкуйте за випусками.

Андрій Давидов: Чи буде перелік тем, на яких робитиметься акцент у проєкті?

Сергій Камінський: Це буде висвітлення важливих подій, що відбуваються у Збройних Силах України та Міністерстві оборони: реформи, озброєння та військова техніка, ООС, волонтерський рух, забезпечення, соціальні напрями.

Андрій Давидов: Цільова аудиторія – це суто військовослужбовці, чи також цивільні?

Сергій Камінський: Це військові і ветерани в першу чергу, а також цивільні громадяни, які цікавляться військовою тематикою. Також хочу наголосити, що в нас цього тижня ще одна прем’єра. Журналісти, які займались досі проєктом «Рекрут» розробили формат програми під назвою «11 запитань». Це інтерв’ю з відомими українцями щодо армії, безпеки, війни. Вона має вийти на 24 каналі. Перший випуск буде із шуменом та волонтером Сергієм Притулою.