Військові Івано-Франківщини зробили дітям подарунки до Дня святого Миколая

17.12.2019
Військові Івано-Франківщини зробили дітям подарунки до Дня святого Миколая

Івано-франківські військові, ветерани АТО та Операції об’єднаних сил до Дня святого Миколая підготували подарунок дітям-сиротам. Готувались заздалегідь. Протягом двох тижнів разом із своїми дружинами вивчали танцювальні па. Вийшло гарно і видовищно. Організаторами виступила Івано-франківська асоціація учасників АТО, допомагали відомі міські хореографи та балетмейстри.

 

Захід, який відбувся в одному з готелів Івано-Франківська, зібрав чимало охочих. На вході стояла благодійна скринька, тож кожен міг пожертвувати дітям кошти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ветерани АТО були у військовій формі та берцях, їхні супутниці — у вишуканих вечірніх сукнях. Танцювали вальс та полонез під супровід камерного оркестру та оплески глядачів.

За вечір організатори благодійного балу зібрали понад 20000 гривень. Бійці разом із дітлахами уже їздили на закупи: придбали солодощі, теплі куртки, шкарпетки та посудомийну машину, яка вкрай необхідна Івано-франківському обласному центру соціально-психологічної реабілітації.

Танцювальний вечір прикарпатські ветерани АТО планують проводити щороку до Дня святого Миколая. Також даруватимуть дітям військовослужбовців солодощі та інші подарунки у Львові, в Мукачевому, Рівному, Тернополі, Луцьку та інших обласних центрах України напередодні свята, в сам День святого Миколая, а також  у ці вихідні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток