Військові Львівського батальйону тероборони запустили флешмоб

Військові Львівського батальйону тероборони запустили флешмоб

Брати по крові. Так називається флешмоб, який запустили воїни Львівського батальйону територіальної оборони у Львові та масово здають кров для потреб місцевих лікувальних закладів. Більше про цю ініціативу знає наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

"Вчора у Львові стартував масштабний флешмоб, ініційований військовими львівського батальйону територіальної оборони. І уже майже два десятки військовослужбовців здали кров в обласному центрі служби крові, а також у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Хлопці кажуть, що така ідея у них назрівала досить давно, подібний флешмоб організовували колись колеги з Польщі й тепер наші львівські військові хочуть привернути увагу до людей, які потребують допомоги та опіки.

Естафету зі здачі крові львівські резервісти передають хмельницьким братам по крові, колегам хмельницького батальйону територіальної оборони. Основними правилами чи вимогами є те, що здавати кров повинні, як діючі військові, так і військові резерву. Цей флешмоб триватиме до 1 листопада цього року, організатори сподіваються, що залучать якомога більше бійців  обласних батальйонів територіальної оборони та мають надію, що такий благородний захід, як мінімум дасть шанс на життя багатьом людям.

Навіть самі медики кажуть, що нечасто приходять люди з такими благородними намірами, і вони вважають що з військових потрібно брати приклад та показувати всьому суспільству, що у багатьох випадках вони можуть врятувати людей, яким конче необхідна донорська кров. Тому сподіваємося, що військові батальйонів територіальної оборони з усієї України активно долучатимуться до флешмобу Брати по крові", — зазначив Віктор Ануфрієв.