Військові медики завітали на “Rapid Trident 2019”

Військові медики завітали на “Rapid Trident 2019”

У Львові триває міжнародна військово-медична конференція на базі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Участь у заході взяли керівники провідних військових медичних закладів, а також делегації військових лікарів зі США, Грузії, Канади, Німеччини, Угорщини та Польщі. Про це повідомив кореспондент Армія ФМ Віктор Ануфрієв.

 

 

 

"Це вже 27-й збір військових медиків на яких обговорюють різноманітні питання в сфері військової медицини, новітні методики у терапії та хірургії та організація реабілітації військовослужбовців. Головним аспектом на порядку денному стало питання тактичної медицини – її завдання та роль під час проведення ООС.

Командувач медичного департаменту збройних сил США в Європі наголосив на важливісті таких заходів, адже кожного року у світі медицини з’являються нові принципи і підходи. Підкреслив професіоналізм та досвід українців у питанні бойової тактичної медицини, та зазнчив що лише спільними зусиллями шляхом обміну наявним досвідом можна зменшити кількість летальних випадків у армійському середовищі.

У рамках конференції військові лікарі прибули до центру миротворчості і безпеки на міжнародні військові навчання “Rapid Trident 2019”, де мали нагоду побачити тренування з надання першої медичної допомоги під час дій багатонаціональної дивізії.

Наступного медики планують зустрітись у Будапешті, де усі учасники ознайомляться з принципами військово-медичної роботи своїх угорських колег", - розповів Ануфрієв.