Військові вшанували пам’ять загиблих побратимів

Військові вшанували пам’ять загиблих побратимів

Меморіальний захід зі вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних сил України, співробітників Служби безпеки України та членів екіпажу вертольота МІ-8, які загинули під час проведення антитерористичної операції 24 червня 2014 року, відбувся сьогодні в селі Новоселівка, що на Донеччині.

 

 

 

 

У заході взяли участь представники місцевих органів влади, військовослужбовці, що залучені до проведення операції Об’єднаних сил, керівництво Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській області, представники Слов’янського об’єднаного міського військового комісаріату.

24 червня 2014 року проросійські терористи із пересувного зенітно-ракетного комплексу збили вертоліт МІ-8. Екіпаж гелікоптера саме виконував завдання зі встановлення апаратури для організації моніторингу простору та фіксації фактів порушення Плану мирного врегулювання конфлікту на сході України.

Внаслідок падіння на повітряному судні почалася пожежа, а детонування боєкомплекту призвело до вибуху. Під час катастрофи загинули всі дев’ять осіб, що перебували на борту  

На місці загибелі героїв 14 жовтня 2019 року було відкрито меморіал загиблим героям АТО зі Збройних Сил та Служби безпеки України. На знак глибокої пошани та скорботи сьогодні пам’ять загиблих вшанували салютом та покладанням квітів до пам’ятних знаків.