Військові Збройних Сил Данії відвідали академію сухопутних військ

Військові Збройних Сил Данії відвідали академію сухопутних військ

Делегація Збройних сил Королівства Данія, яку очолив аташе з питань оборони при посольстві Данії в Україні капітан 1-го рангу Фелікс Еббестад, відвідала Львівщину. Закордонні гості завітали до Національної Академії сухопутних військ та зробили подарунок, що сприятиме навчанню майбутніх офіцерів. Який саме, розповів наш кореспондент Олександр Мазурін.

 

 

 

Декілька годин тому аташе Еббестад і члени офіційної делегації передали обладнання для інтерактивного класу з вивчення англійської мови. Таким чином, курсанти Академії отримали можливість поглиблено вивчати мову в сучасній аудиторії, що дає можливість просто зануритись в англомовне середовище.

Тут є 16 робочих місць, що обладнані комп’ютерами, на яких встановлені навчальні програми від компанії Нібелунг. У класі можна проводити пряма трансляції — відео конференції із колегами із військових ВНЗ НАТО. Кожен слухач матиме власний акаунт, через який отримуватиме і передаватиме для перевірки завдання, переглядатиме навчальні відео матеріали. Прогрес курсантів під час написання робіт вчитель матиме змогу оцінювати в режимі реального часу. Зокрема розбирати завдання на смарт-борді.

Аташе Данії, під час урочистого  відкриття класу, підкреслив: "Ми можемо мати зброю, техніку, різне обладнання, вміти воювати. Проте якщо ми не будемо розуміти один одного, то ми не виконаємо поставлених завдань. Вивчення іноземної мови для нас має пріоритетне значення. Це один з головних критеріїв сумісності з НАТО".

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував гостям за підтримку у сфері вдосконалення освітнього процесу та підготовки фахівців для ЗСУ. Генерал разом з іноземними гостями пройшлися навчальним закладом, подивилися, як готують офіцерів і обговорили подальші кроки з розвитку співробітництва між академією у Львові та військовими освітніми закладами Данії.

До слова, Данія доволі активно підтримує України у боротьбі за територіальну цілісність. Вона виділила близько 1 мільйона євро на допомогу через різноманітні програми НАТО. З 2016 данські офіцери допомагають тренувати бойові підрозділи на МЦМБ, підтримуючи Канадську тренувальну місію Юніфаєр. 

Нагадаємо, між державами налагоджена програма Northern Falcon — це щорічна українсько-данська операція з перевезення пального на полярну станцію Норд в Гренландії. Перевезення здійснюється військово-транспортними літаками Іл-76МД.