Військових ООС вакцинують від грипу

14.11.2019
Військових ООС вакцинують від грипу

В районі проведення Операції обєднаних сил масово проводиться вакцинація військових. Подробиці в ефірі Армія ФМ розповів військовий кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

 

«На днях на Луганщину в 59-й військово-медичний госпіталь завезли майже 800 спеціальних вакцин від грипу, адже з настанням холодної пори наші військові почали скаржитися на сезонну хворобу.

Бажаючих виявилось чимало, проте одними з перших зголосилися вакцинуватись самі ж військові лікарі, адже вони найбільше контактують з хворими пацієнтами.

Як повідомили військові медики, для того аби отримати щеплення від грипу - необхідно звернутись до лікаря свого підрозділу та записатись на визначений день на вакцинацію.

Також додам, що крім військових Збройних Сил України вакцинацію також можуть пройти й представники інших силових структур, які виконують бойові завдання в районі проведення операції Обєднаних Сил.

На Луганщині вакцинуватимуть військових до кінця наступного тижня у Станиці Луганській, Щасті та Гірському. Також щеплення від грипу можна отримати в Маріуполі, Бахмуті, Авдіївці, Покровську та інших містах Донецької області», - розповів Ануфрієв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток