Військовослужбовці та ветерани ЗСУ відновлюють здоров’я у Трускавці

27.11.2020
Військовослужбовці та ветерани ЗСУ відновлюють здоров’я у Трускавці

З початку пандемії Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» працював у напруженому режимі. Тут регулярно проводили обсервації військовослужбовців, які повертались із закордонних відряджень та миротворчих місій. А з серпня цього року санаторій відновив діяльність з оздоровлення пацієнтів. Чи вплинула на діяльність військових лікарів пандемія коронавірусу, розповів наш спеціальний кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

«Знаний в Україні і світі санаторний заклад працює із дотриманням суворих заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу. В кімнатах – по одному пацієнту. Щодня здійснюються заміри температури. На кожному вході стоять автоматичні пристрої для аерозольної дезінфекції. Приміщення працівники дезінфікують за допомогою спеціальних аерозольних розпилювачів. Окрема увага утилізації масок, які за потреби видають пацієнтам у закладі. У Центрі діє сучасна діагностична лабораторія. Тут здійснюють тестування на антитіла COVID-19. Спеціалісти систематично перевіряють персонал та пацієнтів. Тести безкоштовні», - зазначив наш спеціальний кореспондент.

За словами Олексія, в 2020 році «Трускавецький» вже оздоровив понад півтори тисячі пацієнтів. Третина з них – учасники бойових дій, понад вісімсот – ветерани та інваліди війни. Зараз у Центрі відпочиває та оздоровлюється близько ста двадцяти осіб.

Військовослужбовці та ветерани обирають «Трускавецький», адже санаторій збудований у Карпатських горах. Він славиться чистим озонованим повітрям і унікальними мінеральними водами, зокрема це «Нафтуся». Санаторій має свій власний бювет. Також Центр надає цілий комплекс корисних процедур. А це мінеральні ванни, підводні душі, масажі, озокерит, голкотерапія, ароматерапія, апітерапія, магнітотерапія, соляна кімната, кріосауна, так звана «капсула щастя» та інші. Є спортзал із сучасним обладнанням, тенісні корти, відпочинкові зони.

У планах керівництва Центру здійснювати оздоровлення пацієнтів, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, мають астенічні стани.

Нагадаємо, що військовослужбовці можуть отримати скерування у «Трускавецький» в медслужбі військових частин, ветерани та інваліди війни мають змогу звернутися до військового комісаріату за місцем проживання. Держава гарантує учасникам бойових дій та інвалідам війни право на безоплатне санаторно-курортне лікування згідно з Законами України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток