Виникнення та симптоми COVID-2019

Виникнення та симптоми COVID-2019

COVID-2019 року спричиняє розвиток гострої респіраторної хвороби та може передаватися від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті, коли утворюються краплі діаметром понад 5 мкм. Вперше новий штам 2019-nCOV був визначений офіційно в 2019 році під час розслідування спалаху захворювань в місті Ухань (Китай).

 

 

 

Фрукти - непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Вірус може існувати поза організмом 2 доби. Проте, нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити.

На предметах побуту вірус може зберігати свою життєдіяльність до 3 годин або до кількох днів, все залежить від умов. Вірус розвивається в теплі та вологості. Тому дезінфекція має існувати, щоб вберегти своє здоров’я.

Клінічні симптоми коронавірусу являють собою пневмонію. Спочатку починається сухий кашель, температура, слабкість та інші катаральні прояви.

Важливо, на сьогоднішній день офіційно зареєстрованих ліків немає так як і профілактичних щеплень від цієї хвороби.

Карантині заходи вводяться для того, щоб знизити поширення цього вірусу, але люди, нехтують правилами карантину. Вірус же проявляє себе через 4-5 днів після контакту із зараженою особою.

В кожному військовому лікувальному підрозділі створена надзвичайна протиепідемічна комісія, яка у разі коронавірусного випадку має виконувати певний план заходів.

ЗСУ співпрацюють з Агенцією зменшення біологічної загрози США, щодо протидії коронавірусу.

Поради

- Уникати місця з великою кількістю людей;

- Мити постійно руки;

- Провітрювати приміщення в яких ви знаходитесь раз на 2 години;

- Проводьте дезінфекцію;

- У разі виявлення ознак захворювання, не замовчуйте та не розносьте вірус!