Вінничани запрошують на ювілейний турнір «Кубок героїв спецназу»

18.06.2019
Вінничани запрошують на ювілейний турнір «Кубок героїв спецназу»

Цього року у Вінниці вже вп’яте відбудеться турнір «Кубок героїв спецназу». Що це за змагання, чому саме для спецпризначенців та які цікавинки будуть під час ювілейного змагання розповів організатор та голова правління Всеукраїнського об'єднання Учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.


 

Сергій Жуковський: Розкажіть про організацію, якою ви керуєте?

Анатолій Слівінський: Організацію ми створили у 2014 році. Я сам афганець, розумів, що хлопцям важко на фронті, але ми тоді розуміли, що тим, хто повертатиметься з війни, сім’ям поранених і загиблих також буде важко. Ми хотіли створити таку спілку, щоб вони мали змогу куди прийти й де отримати пораду. З першого дня було 4 юристів. До нас по 20-30 учасників АТО, їхніх сімей заходило щодня за порадами. Тоді вони ще не мали куди піти. Ми домовлялися з приватними санаторіями, куди відправляли хлопців. З 30 травня 2015 року наша спілка стала всеукраїнською. В кожній області є наші осередки.

Сергій Жуковський: Розкажіть про Кубок героїв спецназу — що це за захід?

Анатолій Слівінський: У 2015 році відбувся перший турнір. Я сам спецназівець, в радянські часи проходив учебку в Росії, потім потрапив в Ізяслав, а звідти нас направили в Афганістан. Спецназ для мене близький. Ми хотіли забрати хлопців з передової, щоб вони відпочили хоч пару днів. І вирішили створити для дозвілля з найпопулярнішого виду спорту — футболу. Нам посприяв створити команду Сергій Кривонос. Ми тоді навіть не думали про турнір. Хотіли просто, щоб хлопці відпочили. Три роки поспіль у турнірі перемагав 3 полк спецназу. За умовами, кубок залишається в них. Тому, минулого року ми створили новий кубок. Минулого року виграв 142 центр. Щороку на фінал приїжджає Збірна України й ми в кінці робимо товариський матч.

Сергій Жуковський: Як буде цього року?

Анатолій Слівінський: Цього року турнір вже буде ювілейний. Але обов’язково 27 числа на фінал приїде Збірна України. Цього року ми хочемо зробити трохи такого шоу, щоб спецназ на стадіоні показав свої навички. Можливо навіть завітають закордонні представники спец призначенців. А також, міністр закордонних справ Павло Клімкін обіцяв зварити плов.

Сергій Жуковський: А де саме це відбуватиметься?

Анатолій Слівінський: На центральному стадіоні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток