Випуск у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

21.06.2019
Випуск у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Сьогодні, 21 червня, на найбільшій площі в Європі — на майдані Свободи Харкова відбувся черговий випуск лейтенантів Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Там перебуває наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

Я знахожусь на головній площі міста Харкова, де відбувається урочиста церемонія, присвячена черговому випуску офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

У святковому строю цьогорічних випускників університету — майже 400 молодих лейтенантів, серед яких 29 представниць чарівної статі. Це фахівці 24 спеціалізацій, а саме бойового управління авіацією, зенітних ракетних військ, радіотехнічних військ, інженерно – авіаційного забезпечення, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, комп’ютерних наук і інформаційних технологій, метрології, енергетики та інші.

До речі, 6 випускників отримують диплом з золотою медаллю та 24 — диплом з відзнакою. 48 випускників університету мають особистий бойовий досвід, набутий під час участі в антитерористичній операції. Троє з них нагороджені державними нагородами — орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Привітати випускників зі знаменною подією в їхньому житті прибули Міністр оборони України Степан Полторак, Командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов, представники місцевих органів влади, інші почесні гості, рідні та друзі.

Також цікавою особливістю випуску є виставка військової техніки, яка розгорнута безпосередньо на майдані Свободи. Тут представлені літаки Міг-29, Л-39, вертольоти Мі-2, Мі-24, зенітна ракетна система С300, зенітно-ракетні комплекси БУК та ОСА, радіолокаційна станція ПЕЛІКАН, БТР, БРД та інше озброєння.

Наприкінці можу зазначити, що як підтвердження високої якості освіти за результатами оцінювання діяльності вишів України у 2018 році університет Повітряних Сил посів 22 місце у національному рейтингу "Топ 200 Україна" та є єдиним військовим закладом вищої освіти в рейтингу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток