Виставка робіт майстрів-ветеранів

03.12.2020
Виставка робіт майстрів-ветеранів

Як виникла ідея влаштувати виставку «Творчі студії майстрів-ветеранів», хто може стати її учасником та де відбуватиметься захід, в ефірі програми «Ранкова кава» розповіла координаторка цього проєкту Ольга Харкіна.

 

 

 

 

 

3-8 грудня у Києві відбудеться виставка хенд-мейд майстрів з числа ветеранів АТО/ООС.

За плечима у майстрів – бойовий шлях та захист Батьківщини. Тож організатори заходу створили платформу для представлення творчості та самозайнятості українських захисників. Бійці знаходять власне зцілення від травм війни у найдивовижніших формах та виходять на якісно новий творчий та професійний рівень.

Для бійців, які роблять оригінальні речі, а творчість для них стала шляхом відновлення після війни, ця виставка - шанс продемонструвати широкому загалу свої вироби, знайти коло однодумців та розширити партнерські зв’язки, а ще показати себе та подивитись на творчість інших побратимів.

Презентувати можна картини, прикраси, вироби з дерева чи шкіри, предмети інтер’єру у стилі стімпанк, надреалістичні ляльки або щось, про що ніхто і не здогадується, - обмежень немає. Це нагода підвищити власний рівень впізнаваності та надихнути інших! Участь у заході безкоштовна. Окрім основної частини виставки, у програмі – урочисте відкриття, літературні читання ветеранської прози та поезії, лекція з питань самозайнятості та розвитку власної справи, музичний блок. А головне – живе спілкування з майстрами та потужне коло взаємопідтримки. Відкриття  -  3 грудня опівдні за адресою Музейний провулок, 6.

Ольга Харкіна: "Торік ми провели такий захід вперше. І це було найважче знайти ветеранів. Бо ми розуміли, що багато з них роблять щось вартісне своїми руками, але про це або ніхто не знає, або вони вважають це несерйозним. Тому завдяки «сарафанному радіо», Фейсбуку ми їх вишукували, потім вмовляли брати участь. А нині, на другий рік, цей захід вже став більш відомим. Тому у нас була створена форма реєстрації, є сторінка в Фейсбук і, звичайно, особисті контакти майстрів. Головна мета цього заходу – показати суспільству новий образ українського ветерана. Молоді, талановиті військові, які роблять своїми руками всі ці речі. Ми думаємо і про поширення на регіональному рівні, можливо, наступного року вдасться це зробити".

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток