Внаслідок пожежі на складі біля Калинівки постраждало двоє осіб - спецкореспондент

27.09.2017
Внаслідок пожежі на складі біля Калинівки постраждало двоє осіб - спецкореспондент

Інтенесивність вибухів на складі під Калинівкою Вінницької області суттєво знизилась, тож сапери розпочали розчищення території. Про це повідомляється на сторінці генерального штабу Збройних Сил у Facebook.
Найближчим часом сапери проведуть перевірку населених пунктів, з  яких було евакуйовано мешканців. Після перевірки люди зможуть повернутись до своїх домівок. 

На зв'язку - спеціальний кореспондент з місця подій Юрій Ігнат.

- Зараз територія у зоні ураження трохи нагадує АТО, всюди стоять блок-пости, поліція, нацгвардія, місцевих мешканців не допускають в свої домівки, тому що вибухи продовжуються. Якщо станом години 4-5 тому інтенсивність 60 вибухів на хвилину, то зараз - 1-2 вибухи. Навіть зараз було чутно, як вибухають снаряди, злетіла ракета. 

Відбувся огляд місця подій вертольотом. 

На складах (це не секрет, все було відкрите для ЗМІ, проходили огляди та навчання) найнебезпечнішою зброєю були снаряди до "Градів", "Смерчів" та "Ураганів". 

Хімічних речовин на складах не було. Ще у 2010 році поблизу Калинівки, фактично через дорогу від складів, була база зберігання окислюючого ракетного палива "Меланж", але його вивезли у тому ж році. Загрози для населення та навколишнього середовища нема.

На даний момент оперативний штаб повідомив, що двох жінок доставлено з травмами в лікарню, більше точних даних нема. Військовослужбовці, які брали участь у ліквідації пожежі, вже відправлено додому.

Про версії буде говорити спеціальна комісія, зараз версії різні. Більшість фахівців каже, що можлива диверсія, але чекаємо висновків.

На місцях фактично одразу спрацювали мобільні бригади, людей одразу почали евакуйовувати, гасити займання будинків. Виїхали автобуси, навіть людей вивозили на причіпах тракторами. Але є ті, хто залишився і вирішив перечекати. 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток