Волонтери вдягають дітей Сходу у вишиванки

Волонтери вдягають дітей Сходу у вишиванки

На Сході, як і у всій країні, також святкують День вишиванки. Волонтери, які зверталися до українців з проханням поділитися вишиванкою з дітьми Донеччини і Луганщини, вражені тією кількістю сорочок, яку їм надсилають. Про це в ефірі Армія ФМ розповіла волонтер  Волонтерської Сотні "Доброволя" Наталія Воронкова.

 

 

«Ми дуже вражені, адже до нас йдуть і йдуть посилки з вишиванками. Дуже багато, зі всієї країни. Цього року багато хто присилає нові вишиванки, не бувші у вжитку, купують особисто дитині, яка мешкає на Сході і не може собі цього дозволити», - розповіла Наталія Воронкова.

Волонтери вже відвідали багато міст і сьогодні в планах – доїхати до тих містечок і сіл, які розташовані на лінії розмежування під обстрілами.

«Дуже приємно, коли приїжджаєш, наприклад, в Жованку, там всього шість дітей, і ти маєш можливість всіх шістьох одягнути. В Кам’янці 14 дітей. Є віддалені селища, куди не можна доїхати. Лише у супроводі військових, як ми і робимо. І, звичайно, ми відвідаємо дитячі будинки і інтернати, які теж чекають нас з вишиванками сьогодні до свята», - сказала волонтер.

Волонтери зізналися, що не встигають рахувати кількість дітей, яких вдалося вдягнути у національне вбрання. Зізнаються, що робитимуть це по завершенні акції, завдяки світлинам.

«Ми не встигаємо рахувати кількість вишиванок, які вже роздали. Наприклад, вчора були в дитячому інтернаті Новожеланного (село у Покровському районі Донецької області) і ми вдягнули у вишиванки 120 дітей. У Волноваському районі ми вдягнули близько 150 дітей. Невеличкі села навіть не встигаємо рахувати. Зробимо це пізніше по фотографіям», - сказала Наталія Воронкова.