Ворог провокує ЗСУ під Маріуполем

02.04.2019
Ворог провокує ЗСУ під Маріуполем

1 квітня противник 18 разів порушив режим припинення вогню, застосувавши при цьому п’ять разів озброєння, заборонене Мінськими домовленостями. Внаслідок обстрілів троє наших захисників отримали поранення. На обстріли противника Об’єднані сили давали адекватну відповідь. Знищили двох та поранили шістьох окупантів. Також вогнем у відповідь наші військові знищили БМП російсько-окупаційних військ.

Стосовно того, що відбувається наразі в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми дізнаємось від нашого спеціального кореспондента Анатолія Стельмаха.

"Ситуація навколо Маріуполя залишається доволі напруженою. Противник продовжує поодинокі обстріли наших позицій. З найбільшого бойовики застосовують стрілецьку зброю. Основна мета таких обстрілів – це виявлення наших вогневих позицій і продовження провокацій.

Наші військовослужбовці вже давно вивчили тактику ворога і на подібні провокації не піддаються. Проте, якщо обстріл є небезпечним, - тобто загрожує життю і здоров’ю наших військовослужбовців, то ми відкриваємо адекватний вогонь і примушуємо ворога до миру. Сьогодні ми були на позиціях в Чермалику. В цілому, наші військовослужбовці спостерігають за ворогом, дообладнують позиції і запевняють, що вони готові до будь-яких провокацій і завжди готові відбити напад ворога", - сказав Стельмах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток